Video Foto Galeri Yazarlar
21.9.2017 - Perşembe

SAKARYA'DA SURİYELİ HAMİLE KADINA TECAVÜZ EDİP 10 AYLIK BEBEĞİYLE BERABER ÖLDÜRDÜLER

Okunma: 6826
GÜNDEM 7 Temmuz 2017 10:43
Videoyu Aç SAKARYA'DA SURİYELİ HAMİLE KADINA TECAVÜZ EDİP 10 AYLIK BEBEĞİYLE BERABER ÖLDÜRDÜLER

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde 9 aylık Suriyeli hamile kadına tecavüz ettikten sonra yanındaki 10 aylık bebeğiyle beraber öldüren şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.

Sakarya ilinin Kaynarca ilçesinde özel bir tavuk şirketinde çalışan B.K. ve C.K., isimli iki kişi işyerinde çalıştıkları Suriye uyruklu bir kişi ile henüz bilinmeyen bir nedenden tartıştı. Tartışma sonrasında dün akşam iki şahıs, Suriyeli işçinin evine gierek, eşini ve küçük çocuğunu zorla ormanlık alana kaçırdı. İki şahıs kaçırdıkları kadına (Emani ERRAHMAN) tecavüz ettikten sonra başına taş ile vurarak vahşice öldürdü, yanındaki 10 aylık bebeğini de boğarak öldürdü. Kadının cesedini de ormanlık alana attı. Öldürülen kadının 9 aylık hamile olduğu ve eşinin önümüzdeki günlerde doğum için hastaneye götüreceği bilgisi verildi.Sakarya Kaynarca devlet hastanesi önüne gelen Sivil toplum kuruluşu başkanları yetkililerden bilgi alırken, Sakarya'nın büyük bir çoğunluğunun dışarıdan gelme (muhacir) olduğunu hatırlatarak olayın vahşice olduğunu ve protesto ettiklerini bildirdiler.
Jandarmanın geniş çaplı araştırması sonrasında yakalanan iki şahıs suçlarını itiraf etti. Yakalanan zanlıların sorgularının ardından savcılığa sevk edildi. Suriyeli kadının ve 10 aylık bebeğinin cansız cesetleri Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ederken, zanlıların ifadeleri asayiş şube müdürlüğünde devam ediyor.


 
Kaynak : Ajanslar

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |