Video Foto Galeri Yazarlar
25.9.2017 - Pazartesi

Seccadelerin üzerindeki gizli tehlikeler

Okunma: 6644
ÖZEL HABER 24 Haziran 2017 14:47
Videoyu Aç Seccadelerin üzerindeki gizli tehlikeler

Müslümanların en önemli ibadeti olan namazın edası için kullanılan seccadelerin üzerindeki şekiller dikkatli bir şekilde incelendiğinde ortaya inanılmaz bir manzara çıkıyor.

 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ 

Dünya üzerinde yaşayan Müslümanların ibadet eşyaları şimdide gizli ve kötü ellerin tehlikesi altında. Üzerinde hergün namaz kılınan seccadeler bilinçli bir şekilde üretilmekte ve seccadeler üzerine kötü figürler yerleştirilmekte.

Seccadeye ilk bakışta bu figürler seçilemiyor. Ancak iyi incelendiğinde kötü kişilerce domuz, haç, papaz veya diğer kötü simgeler ile donatıldığı anlaşılıyor. Bu taktiğe ”Subliminal Mesaj” deniyor.

Subliminal mesaj; her hangi bir görsel/işitsel objenin içine gömülmüş, saklanmış yani özellikle oraya gizlenmiş insanın göremeyeceği/duyamayacağı ya da fark edemeyeceği şekilde sadece bilinçaltının fark edeceği şekiller, yazılar, sesler ve mesajlardır.

Günümüzde reklamlarda, özellikle sinema gibi görsel medyanın rağbet ettiği filmlerde sıkça kullanılan bir tekniktir. Batı, özellikle ABD kaynaklı çizgi filmlerde de çocukların üzerinde olumsuz etkiler bırakan bu tür mesajlar kullanıldığı biliniyor.

Subliminal mesajlar gizlenen seccadeler… 1. Yukarıdaki resimde birçok hayvan figürü görünüyor.2. Resimde domuz figürü görülmektedir.3. Resimde Seccadeye iyice bakıldığında bir papaz görüntüsü ortaya çıkıyor.4. Bu resimdeki seccadeye bazı masonik simgeler ustaca yerleştirilmiş.5. Bu resimdeki seccadeye bazı masonik simgeler ustaca yerleştirilmiş.

Video'dada genel itibari ile toparlayıcı bir kaç bilgi mevcut.

Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |