Video Foto Galeri Yazarlar
26.2.2020 - Çarşamba

Şeyh Abdullah Muhaysiniden ÖZEL BİR İSTEK VE RİCA

SURİYE 26 Mart 2017 17:58
Videoyu Aç Şeyh Abdullah Muhaysiniden ÖZEL BİR İSTEK VE RİCA

talebesi, medyacı ve bilgi sahibi tüm kardeşlerime;

Abdullah Muhaysini: ÖZEL BİR İSTEK VE RİCA !

İlim talebesi, medyacı ve bilgi sahibi tüm kardeşlerime;

Allah için ve cihad kardeşliği hakkı için size sesleniyorum: Medyadaki polemikleri bırakın ve insanları duayla meşgul edin.

İnsanlardaki cihad ruhu bize geri döndü. Ama falanın falancaya sövmesi, falanın falancayı çekiştirmesini duymak vallahi bizleri üzüyor. Vallahi bu çekişme iki taraftan da mücahidlerin kalbine tesir ediyor. Allah'ın yardımı ise ıslah olmuş kalplere iner. "Kalplerinde olanı bilmiş onlara güven indirmiş ve onları pek yakın bir fetih ile mükâfatlandırmıştır." (Fetih:18)

Kardeşler gazvenin adını "De ki: Amel Edin" koymakla güzel yaptılar. "De ki: amel edin. Allah ve O’nun Resûlü ve müminler sizin amellerinizi görecek." (Tevbe:105)

Gün amel günüdür. İçimizden said (mutlu) olan Allah'ın ondan (amellerini) kabul ettikleri miskin olan da Allah'ın ondan kabul etmedikleridir.

Vallahi ben Ceyşul İzze savaşçılarının HTŞ gençlerine zafer için dua ettiğini duydum. HTŞ gençlerinin de Ahraruş Şam'ın gençlerine zafer için dua ettiğini duydum. Ahraruş Şam'ın gençlerinin de HTŞ gençlerine fetih için dua ettiklerini duydum... Bu, savaşın yankılarıdır.
Dr. Abdullah Muhaysini
Kaynak : ISLAH HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

FES TURİZM