Video Foto Galeri Yazarlar
23.9.2017 - Cumartesi

Siyonist Bakan, Batı Yaka’yı İşgal Etmek İstiyor

Okunma: 1432
FİLİSTİN 7 Ekim 2016 16:22
Videoyu Aç Siyonist Bakan, Batı Yaka’yı İşgal Etmek İstiyor

İşgal rejiminin Filistin topraklarıyla ilgili kirli planları kapsamında siyonist Bakan Batı Yaka’nın İşgal Rejimine Eklenmesini İstedi

ISLAH HABER HABER MERKEZİ

Siyonist işgal hükümeti Eğitim Bakanı Naftali Bennet işgal altındaki Batı Yaka topraklarının işgal rejimine eklenmesini istedi.

Aynı zamanda fanatik Yahudi Evi Partisi Genel Başkanı da olan Bennet, “Batı Yaka topraklarını İsrail’e katmak için çaba göstermek gerekir” dedi.

Filistin Enformazyon Merkezinde geçen haberde, hukuksuz bir şekilde Filistin toprakları üzerinde inşa edilen Amone yerleşkesinin boşaltılması için Kudüs’te yapılan konferansta konuşan Siyonist bakan niyetlerini şöyle dile getirdi:

“İsrail beldeleri konusunda bizim engelleme aşamasından mücadeleyi sonlandırma aşamasına geçmemiz gerekir. Rüyamızı tanımlamamız ve belirlememiz gerekir.

Rüya Yehuda ve Es-Samira (Batı Yaka)’nın egemenlik sahibi İsrail ülkesinin bir parçası olduğudur. Bugün iyi çalışmamız gerekir. Bunun için gerekirse kendimizi bitirmemiz gerekir. İsrail ülkesinin taktiksel bir hedef, Filistin devletinin ise stratejik bir hedef olmasını kabul etmemiz gerekir.”

Bennet yaptığı konuşmada, isim vermeden iki devlet fikrine sıcak bakan Siyonist Başbakan Benyamin Netanyahu’yu da eleştirdi. 

 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |