Video Foto Galeri Yazarlar
21.7.2019 - Pazar

Son DAKİKA! Ankara'da Darbe girişiminde 42 kişi öldü

Okunma: 1865
GÜNDEM 16 Temmuz 2016 05:54
Videoyu Aç Son DAKİKA! Ankara'da Darbe girişiminde 42 kişi öldü

Başbakan Binali Yıldırım, "Ankara semalarında kamu binalarına ve sokaktaki vatandaşa ateş açılıyor. Hava sahası uçuşa yasak hale getirildi" dedi.

KahveKitap
Ankara Emniyet Müdürlüğü, ikinci defa savaş uçağı ve helikopter tarafından saldırıya uğradı. Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgiye göre, darbe girişiminde bulunanların havadan saldırısı sonucu Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırı sonucu 17 polis yaşamını yitirdi. Ankara'da da saldırıya uğrayan Gölbaşı'ndaki TÜRKSAT Kampüsü'nde görevli 2 personel de hayatını kaybetti. Öte yandan, Gölbaşı Savcılığı Ankara'daki saldırılarda 42 kişinin öldüğünü açıkladı.
 
Ankara Valiliği de Gölbaşı Özel Harekat Merkezi'ne havadan yapılan bombalı saldırıda 17 özel harekat polisinin hayatını kaybettiğini bildirdi.       
 
AA'da yer alan habere göre, TRT'yi ele geçirmeye kalkışan 1'i rütbeli 5 askervatandaşlar ve polis tarafından etkisiz hale getirildi.  
 
Ankara Gölbaşı'ndaki TÜRKSAT Yer İstasyonu Kampüsü'ne yapılan saldırının ardından kampüsteki personel ve lojmanlardaki vatandaşlardan haber alınamıyor.       
 
 
Ankara'da da saldırıya uğrayan Gölbaşı'ndaki TÜRKSAT Kampüsü'nde görevli 2 personel de hayatını kaybetti.       
 
SAVCILIĞIN SON AÇIKLAMASI: 42 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
 
Gölbaşı Savcılığı Ankara'daki saldırılarda 42 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.
 
 

Haber var islah eder, haber var ifsad eder