Video Foto Galeri Yazarlar
21.1.2019 - Pazartesi

Sporun Merkezi

Okunma: 131
Tanitim yazıları 30 Aralık 2017 10:26
Videoyu Aç Sporun Merkezi
NisaButikAdana
Spor her yaştan insanın cinsiyeti ne olursa olsun ilgilendiği haberlerini merak ettiği bir alan. Her gün binlerce spor haberini sporcuları takım durumlarını takip etmek son derece zor. Doğru ve nitelikli haberleri bulmak takip ettiğiniz takım ve sporcuları en güncel hali ile takip etmek için bir süre site piyasada yer alsa da bunlar çoğu zaman yetersiz kalıyor. Sporx sitesi ise spor ile ilgili en doğru adreslerden biri olmuş durumda. Futbol, voleybol, tenis tüm haberleri güncel olarak takip etme olanağı veren sitede her şey yalın ve yüzde yüz gerçek olarak takipçilerine veriliyor. Sıradan spor sitelerinin aksine www.sporx.com sitesi kapsamlı bir çalışmanın örneği olarak spor içinde geçen her şeyi saniye saniye görüntüleme imkan veriyor.

Futbolda Rakipsiz
Dünya çapında Türkiye’de buna dahil tartışmasız en çok takip edilen milyonları peşinden sürükleyen spor dalı futbol. Gerek futbolcular, gerek kulüpler futbol içindeki her şey haber konusu oluyor. Her gün yeni bir gelişmenin söz konusu olduğu bu sporu takip etmek için sporx sitesini takip edebilirsiniz. Rakiplerine göre çok daha kapsamlı ve doğru bir haber kaynağı olan sitede futbol adına her şey var. Sadece Türkiye değil yurt dışında da birçok ülkenin ligini takım ve oyuncuların günlük nabzını tutabilirsiniz. Site futbol iddia programı ve futbol magazine de geniş yer vererek sporun eğlenceli kısmını gösteriyor.

Basketbol İlgili Herşey
Futboldan sonra herkesin merak ettiği liglerinden kulüplerine kadar takip ettiği spor dalı olan basketbol’da sitenin vazgeçilmez bölümleri arasına yer alıyor. Basketbol spor haberleri ile ilgili her şeyi bulduğunuz sitede basketbol iddia programı da var. Maç kritikleri maç öncesi ve sonrası yorumları kesinlikle tarafsız ve en son hali ile veriliyor. Sporx sitesinin basketbololarak NBA bir yere sahip. Dünyada en çok seyirci çeken turnuvalarından bir olan NBA ile ilgili her şeyi görmek, oyuncuları tanımak için mutlaka sporx sitesini takip etmeye başlamalısınız. Size basketbolun her anını objektif şekilde kesinlikle sunacak bir site.

Maç Yorumları
Sporx sitesinin çok kaliteli bir yorumcu kadrosu var. Sitedeki yorumcular her gün önemli kritikler yaparak spor içinde daha fazla yer almanızı sağlıyor. Sadece futbol ile ilgili kısıtlı kalmayan uzman yorumcu kadrosu sporun her alanından kritikler yaparak spora farklı pencerelerden bakmanızı sağlıyor. Spordan habersiz kalamamak için sporx her konuda fazlasıyla yardımcı oluyor.
 

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
NisaButikAdana