Video Foto Galeri Yazarlar
20.10.2018 - Cumartesi

Suriye Ceyşul İzze Grubu Askeri Eğitim Kampı'dan yeni Görüntüler

Okunma: 2897
ÖZEL HABER 27 Ekim 2017 19:55
Videoyu Aç Suriye Ceyşul İzze Grubu Askeri Eğitim Kampı'dan yeni Görüntüler

Suriye savaşında Tow atışlarında ve Hama savaşında aktifliğiyle bilinen Ceyşul İzze Eğitim kampının kapılarını 2. kez araladı.

 ISLAHHABER  HABER MERKEZİSuriye savaşında toplu şekilde Esed milislerini vurması ile tanınan Ceyşul İzze savaşçılarının eğitim aldığı kamp 2. kez kapılarını araladı. Yayınlanan videoda eğitimler ele alınırken, tatbikat görüntülerinede yer verildi.

Görüntülerde özellikle yetiştirdiği savaşçıların askeri yeterliliklerinin yüksek olması gözlemlenirken, spor ve eğitim hareketlerindeki disiplinli ordusuda görenleri şaşırttı.

Ceyşul İzze yayınladığı yaklaşık 6 dakika 38 saniyelik videosunda operasyonel kabiliyetinide gözler önüne serdi.

Silah eğitimlerinde aynı zamanda ''yeterlilik'' sınavına tabi tutulan savaşçılar askeri operasyonlarda kamufule olmak, saldırı timi oluşturmak ve operasyonel faaliyetlerde tatbikatlar yaparak kendilerini savaşa hazırlıyorlar.

Görüntülerde Ceyşul İzze grubu tanklarında görüntülerini paylaştı. Suriye savaşında hali hazırda en iyi tow (güdümlü) atıcılar ve envarterinde tank bulunduran guplar arasında olan Ceyşul İzze savaşlarda etkin saldırılar düzenleyerek nokta operasyonlarında yer alıyor.

Ceyşul İzze Askeri eğitim kampından yayınlanan ilk görüntülerde bunlarda vardı;


Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder