Video Foto Galeri Yazarlar
23.9.2017 - Cumartesi

Suriye'de Tıp Öğrencisi Kadavranın Abisine Ait Olduğunu Görünce Bayıldı

Okunma: 4110
SURİYE 3 Kasım 2016 18:13
Videoyu Aç Suriye'de Tıp Öğrencisi Kadavranın Abisine Ait Olduğunu Görünce Bayıldı

Suriye'de Tıp Öğrencisi Kadavranın Abisine Ait Olduğunu Görünce Bayıldı

İşkence ve katliamlarla anılan Esed rejiminden yeni bir skandal daha. İşkenceyle öldürdükleri sivilleri Kadavra diye okullarda kullandırıyor.

Suriye haberleriyle tanınan ElDorar AlShamia sitesinde yayınlanan skandal haberde, Suriye’nin başkenti  Şam’da Tıp Fakültesinde okuyan Suriyeli bir öğrenci eğitim gördüğü anatomi dersi sırasında kullanılan Kadavranın kaybolan abisinin bedeni olduğunu görünce bayıldı.

Adını vermek istemeyen Tıp öğrencisi Suriyeli genç yapmış olduğu açıklamada, kendisinden 7 yaş büyük olan abisinin 3 yıl önce kaybolduğunu ve rejim tarafından alıkonulduğunu bildiklerini lakin durumun ne olduğu hakkında bir bilgilerinin olmadığını söylerken okuduğu okulda ders sırasındayken bedenini  görünce korkudan bayıldığını fakat Esed rejim istihbaratından korktuğu için ders arkadaşlarından gizlediğini belirtti.

Suriye’de bilindiği üzere İran ve Rusya desteğini arkasına alan Esed rejimi sivillere yönelik keyfi  gözaltılar yaparak on binlerce insanı işkenceden geçirerek çeşitli yollarla katletmiş cesetlerini dahi ailelerine teslim etmediği biliniyor.


 
Kaynak : medya times

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |