Video Foto Galeri Yazarlar
17.10.2017 - Salı

Suriyede Muhaliflerden bombaların altında Deraa operasyonları 1. Bölüm (Video-Fotogaleri)

Okunma: 3061
SURİYE 23 Haziran 2017 12:54
Videoyu Aç Suriyede Muhaliflerden bombaların altında Deraa operasyonları 1. Bölüm (Video-Fotogaleri)

Muhalifler bir aydan fazla zamandır yoğun bombardıman altında kaldığı Deraa'da rejim unsurlarına muhteşem operasyonları, onlarca ölü, onlarca yaralı. (Video-Fotogaleri-Analiz)

 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ 

Deraa'da son bir haftadır yoğun bombardıman altında kalan Muhalifler rejim'e karada çok sert karşılıklar veriyor. Esed rejiminin son bir haftadır Deraa bölgesinde hava operasyonlarından büyük oranda destek almasına rağmen büyük kayıplar veriyor.

Muhalifler bölgede yürüyen BMB, Tank ve Zırhlı araç gördükleri an ateşli füzelerle hedefleri ateş altında alırken 20 haziran tarihine kadar kaybedilen bölgelerin tekrar geri alındığı bilgisi paylaşıldı.

Muhalifler kaybettiği bölgeleri geri alırken rejim unsurları geri çekilme anında çok sayıda tank, ve zırhlı aracı geride bırakarak çekildi. Muhaliflerin aldığı birkaç tanktan görüntüler


Rejim unsurları Muhaliflere kaptırdığı yerlerden çekilirken çok sayıda füzeninde hedefi oldu. Muhalifler tarafından patlatılan bir tank.Muhalifler tarafından ateş altına alınarak imha edilen bir başka tank.

Muhalifler rejim unsurları ile dolu olan bir binaya operasyon düzenliyor, binada yerleştirilen patlayıcılar ve ateş altında tutulmasıyla beraber rejim milisleriyle beraber bina çöküyor.

Deraa bölgesinde Esed rejimi ve Rusya'nın aylardır yapmış olduğu yıkımdan görüntüler. Bu yıkımın içerisinde Muhaliflerden muhteşem operasyonlar.Bu haber içeriği çok uzun olduğundan dolayı bir sonraki yazı ''Muhaliflerden bombaların altında Deraa operasyonları 2. Bölüm'' olarak yayınlanacaktır.
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |