Video Foto Galeri Yazarlar
19.7.2019 - Cuma

Suriyeden Deraa operasyonları, sokaklar rejim milislerinin ölüleriyle doldu 2. Bölüm (Video-Fotogaleri)

Okunma: 5935
SURİYE 23 Haziran 2017 14:17
Videoyu Aç Suriyeden Deraa operasyonları, sokaklar rejim milislerinin ölüleriyle doldu 2. Bölüm (Video-Fotogaleri)

Bombaların altında Muhaliflerin Deraa operasyonları 2. bölümünde saldırılarda öldürülen rejim milisleri, esir halde bulunanlar ve yaralı olarak esir düşenler. (Video-Fotogaleri-Analiz)

KahveKitap
 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ 

Bombaların altında Muhaliflerin Deraa operasyonları kapsamında Muhaliflerin kaybettiği bölgeleri geri alarak rejim unsurlarına ağır bombardıman altında yapmış olduğu operasyonlarda onlarca milisi öldürdüğünü duyurdu.

Muhalifler Deraa'da ''Ölmek var, Zulme boyun eğmek yok'' ismini verdikleri operasyonlarda şimdiye kadar 400 rejim milisi öldürdüklerini açıkladılar ve öldürdükleri milislerin kimliklerini paylaştılar.Geçtiğimiz günlerde Muhaliflerce öldürülen ve sokaklarda ölüleri kalan rejim milislerinden görüntüler. Görüntülerin bir bölümü Deraa'da bulunan hava üssündeki saldırılarda öldürülen rejim milislerinin araçlara bindirildiği gözlemleniyor.

Video'lardaki görüntüler +18 yaş sınırı içeriklidir.

Muhaliflerce esir olarak ele geçirilen rejim milislerinden görüntülerGörüntülerde rejim milisleri, Mücahidlere karşı savaştıkları için pişman olduklarını söylüyorlar. Esirlerin ele geçirildiği bölge ''Deraa hava savunma üssü''Suriye'de Muhaliflerden bombaların altında Deraa operasyonları 1. Bölüm
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder