Video Foto Galeri Yazarlar
29.2.2020 - Cumartesi

TÜRK MEDYASINDA SANCAK-I ŞERİF CEHALETİ

GÜNDEM 19 Aralık 2019 17:32
Videoyu Aç TÜRK MEDYASINDA SANCAK-I ŞERİF CEHALETİ

Son yıllarda ne zaman islami bir yapıya operasyon yapılsa ve maznunların evlerinde veya işyerlerinde yapılan aramalar sonucu Kelime-i Tevhid Sancağı çıksa, Türk Meedyası editörleri adeta suç aleti ele geçirilmiş gibi haber yazıyor.

ISLAH HABER HABER MERKEZİ- Önceki gün aralarında Ümmmetin Sesi Dernmeği yöneticilerinin de olduğu bir takım müslümanlara yönelik "Terör Örgütü" üyesi olmak suçlaması ile düzenlenen operasyonda  maznunların evlerinde ve kurumlarında yapılan aramalar sonucunda el konulan bir miktar para ile birlikte kelime-i tevhid sancagı da suç aletiymiş gibi sergilendi. Yapılan aramalarda Tevhid Sancağımız suç aleti gibi sergilendi ve Türk Medyasının bir takım cahil editörleri de yaptıkları haberlerde mübarek islam sancağını sözde terör örgütü sembolü yaftası yapıştırarak servis etti.


Müslüman kamuoyu olarak merak ediyoruz. Evlerde ve İşyerlerinde yapılan aramalarda Sancak-ı Şerif yerine Türk Bayrağı bulunsa o da o şekilde sergilenir miydi ve Türk Bayrağı Terör Örgütü simgesiymiş gibi lanse edilir miydi?  Hem Türk Tarihinnde ve hemde kadim islam tarihinde önemli bir yeri olan sancak-ı şerif Terör Simgesi midir? Özellikle Sabah Gazetesinde çıkan haberlerdeki çirkin üslup ile algıulatılmak istenen nedir? 

MÜSLÜMAN KAMUOYUNU İNCİTMEYİN

Görüşlerine başvurduğumuz Müslüman Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin kahir ekseriyeti  Kelime-i Tevhid Sancağının bir kısım medyanın algılatmak istediği gibi bir örgüt sembolü değil koca bir islam aleminin şeref ve asalet sancağı olduğunu dile getirdi. 

GÖZALTILAR DELİLSİZ VE DEDİKODULARA DAYALI

Ayrıca gözaltına alınan kişilerin çoğunluğuna dair yapılan suçlamaların asılsız dedikodulara ve iftiralara dayalı olduğu da gelen bilgiler arasında.. Ümmetin Sesi Derneği'nin Sosyal Medya Hesabında konuyla ilgili yapılan açıklamada "Derneğimiz bünyesinde gerçekleştirilen yardım çalışmalarını bağışçılarımıza tüm şeffaflığı ile gerek sosyal medya hesaplarından gerekse whatsapp görüşmeleri ile bugüne kadar birebir ulaştırdık. Bununla birlikte gelen ve giden yardımların tümü ilgili dosyalarımızda mevcuttur." denildi.
Kaynak : ISLAH HABER
1000
icon
Emre gelir 20 Aralık 2019 23:46

Birtane kâfir söyle yazmış yapılan operasyonda birde bayrak olarak kullanılan bez parçası bulundu Allah sizin belanızı versin inşaallah bez parçası dediginiz bayrak nebi sav 'ın sancagidir ıslamın bir şiarıdır asıl baz parçası kelimei tevhid sancağının dışındaki bütün bayrak denilen bez parçalarıdır ey zindik kefereler.

0 10 Cevap Yaz
Kaan 19 Aralık 2019 21:29

Dinsiz .. bunlar kafirliğe aşık insanlar.ne yapsan ne anlatsan boş.

0 9 Cevap Yaz
FES TURİZM