Video Foto Galeri Yazarlar
19.10.2017 - Perşembe

Türkiye Gündemi Değiştiriliyor, PKK Suriyede Devlet Kurmaya Hazırlanıyor

Okunma: 14543
SURİYE 13 Mart 2017 17:01
Videoyu Aç Türkiye Gündemi Değiştiriliyor, PKK Suriyede Devlet Kurmaya Hazırlanıyor

Türkiye ve Dünyanın gündemi değiştirilirken PKK Unsurları ABD öncülüğünde Suriyede devlet kurmaya hazırlanıyor.

Son zamanlarda Türkiyenin Münbiç'e müdahalesi söz konusu olmuştu geçtiğimiz günlerde. Terör örgütü Pkk'ya ABD, Nato ve Rusya öncülüğünde, önce zırhlı araçlar, tanklar uçaksavarlar ve gelişmiş mühimmat desteği sağlanırken olası bir Türkiye saldırısına karşıda Rusya mutabakatıyla saldırının önü kesildi.

Dünya gündemini istediği gibi yönlendiren ABD, Suriyede Pkk'ya verilen desteğin gözükmemesi için sürekli olarak kelime oyunlarıyla gündemi oyalarken, Avrupada Türkiyeye karşı bir kriz oluşturularak yanıbaşındaki Pkk'nın önünü açmanın derdinde.

Yıllardır Güneydoğu bölgesinde PKK İle mücadele eden Türkiye verdiği mücadele boşa çıkmışa benziyor. İçeride 3-5bin Pkk'lı ile mücadele edilirken yanıbaşı sınırın dibinde bugün sayısı yüzbinleri bulan bir terörist ordu oluşmuş durumda.

Evet bu sefer keleşlerle, doçkalarla değil bu katiller ordusu tankla, uçaksavarla, zırhlı araçlarla büyümesine devam ediyor. Bir anda gündem Suriyede güçlenen desteklenen terör örgütü PKK iken Avrupadaki Hollanda olabiliyor.

Belliki birileri yine Pkk'nın önünü açmaya gündemi değiştirmeye çalışıyor.

Birde bizim gördüğümüz güncel Suriye haritasını sizlerin görmenizi istedik, sarı olan bölgeler güneydoğuda 30 yıldır mücadele edinilen terör örgütü PKK'nın Suriyede kontrol altında tuttuğu topraklar.
Sarı bölge, PKK'nın Suriye toprakları
Kırmızı bölge, Esed Rejimi
Yeşil olan bölgeler Suriye Muhalifleri
Çembere alınmış yeşil bölge ise ÖSO ve TSK'nın Fırat Kalkanı Harekat bölgesi
Koyu renkli bölgeler ise IŞİD
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |