Video Foto Galeri Yazarlar
19.2.2019 - Salı

Ümmet dinlemiyor bu İhanet şebekelerini!

Okunma: 7652
ÖZEL HABER 28 Mayıs 2018 22:35
Videoyu Aç Ümmet dinlemiyor bu İhanet şebekelerini!

Tevhid'in hakikatiyle tanışmış insanların rağbet göstermediği ve izlemediği fakat İslam adına birşeyler öğrenmeye çalışan bilgisiz insanları kendi sapıttıkları gibi sapıttırmaya çalışan Reformist, mealist ve mezhepsiz dini yayınlarla dikkat çeken TV8’e çıkan Bayraktar Bayraklı, “Her ayda hac ibadeti yapılabilir. Ramazan Eylül’e sabitlenebilir” dedi.

NisaButikAdana
 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Ramazan ayının gelmesiyle beraber her televizyon kanalı iftar ve sahur vakitlerinde yine sözde İslami! özde beşeri programlara başladı. Hakk ile batılın iç içe geçirilipte anlatıldığı programlarda kendisini Hoca zanneden insan müsveddesi kişiler hevalarından ve heveslerinden uydurduklarını sanki İslam'danmış gibi anlatmaya devam ediyor.

Günümüzde Tevhid'in hakikatiyle tanışmış insanların rağbet göstermediği ve izlemediği fakat İslam adına birşeyler öğrenmeye çalışan bilgisiz insanları kendi sapıttıkları gibi sapıttırmaya çalışan Reformist, mealist ve mezhepsiz dini yayınlarla dikkat çeken TV8’e çıkan Bayraktar Bayraklı, “Her ayda hac ibadeti yapılabilir. Ramazan Eylül’e sabitlenebilir” dedi.


“Kur’an Yeter” deyip yüzlerce kitap yazan bozgunculardan Bayraktar Bayraklı, “Tefsir yazdım, hadislere ve sahabaye itibar etmedim” diyerek daha önce tıynetini sergilemişti.

Ümmeti yok etmek için öncelikle dinini ve dilini bozmayı hedefleyen şer güçlerin maşaları YİNE boş durmuyor.

Genellikle reformist, mealist ve mezhepsizleri ekrana taşıyan TV-8’e çıkan Bayraktar Bayraklı, “Bana kalırsa aslında her ay hac ibadeti yapılabilir. Ramazan da Eylül’e sabitlenebilir” diyerek kendi heva ve hevesinden uydurduklarını ekranlardan binlerce kişinin kalbine şeytani bir ok gibi saplamaya devam ediyor.

İslamiyeti bozma gayretine düşen kişilerden sadece birtanesi olan şer güçlerin bayraktarlığını yapan Bayraklı saçmalıklarına şöyle devam etti “Problem takvimden kaynaklanıyor. Arabistan’da yaz- kış fark etmiyor ama burada biz perişan oluyoruz” diyerek hem Hicri takvime karşı olduğunu hem de bütün dini akidelerin miladi takvime ve günümüze göre ayarlanabileceğini iddia ederek, “Güncelleme” meselesinin nasıl bir fitne ve tehlike olduğunu sergilemiş oldu.

Sözde İslami paylaşım yaparken her seferinde ''bana göre'' tabirini kullanarak Kur'an ve Sünnet bu hususta ne söylüyor diye bakmadan Allah azze ve celle haşa! 1400 küsür yıl sonra insanların durumunu bilmeyecekmiş gibi dinde 'güncelleme' yapmaya çalışan bu Belam kılıklı herifleri Allah'a havale ediyoruz.

Kaynak : ISLAHHABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
NisaButikAdana