Video Foto Galeri Yazarlar
21.10.2017 - Cumartesi

Uygur Ajan Rabia Kadir : ”Biz Amerikan Hükümeti İle Haftada Bir Kez görüşüyoruz”

Okunma: 3769
GÜNDEM 14 Ocak 2015 10:34
Videoyu Aç Uygur Ajan Rabia Kadir : ”Biz Amerikan Hükümeti İle Haftada Bir Kez görüşüyoruz”

Ajan Rabia Kadir faka bastı. Ev ziyaretine gittiği uygur ailenin evinde yaptığı konuşmalar, aile tarafından video ya alınıp internete verilince ortalık karıştı Amerika’da teşkilat işleri National Democratic Institute

Ajan Rabia Kadir faka bastı. Ev ziyaretine gittiği uygur ailenin evinde yaptığı konuşmalar, aile tarafından video ya alınıp internete verilince ortalık karıştı Amerika’da teşkilat işleri National Democratic Institute (NDI) ( https://www.ndi.org/ ) dairesi ile beraber çalıştığını ve teşkilatda Uygur bölümü kurulduğunu da söyleyen Uygur Ajan Rabia Kadir, kameraların internete verileceğini hiç hesaba katamadı.

Beşi çocuk on kişiye verdiği koferansda hızını alamayan Uygur Ajan Amerikan istihbaratından gelen Ajanları o kadar büyük göstermek istediki, ”20-30 adam bizimle görüşmeye geliyor,Beyanat ilan ediyoruz” diyerek, yaptığı işin ne kadar büyük olduğunu çocuklara anlatmaya çalıştı. Yıllar önce, Türk büyüğü olarak Rabia Kadir’i sayanın, anlını karışlarım diyen Banu Avar. Rabia Kadir’in Amerikan istihbaratına ve Amerikan National Democratic Institute (NTI) çalıştığını belgeleri olduğunu söylediği zaman kamuoyundan çok eleştiri almıştı.

Tarih Banu Avar’ı haklı çıkardı. Suriye ve Irak savaşını ise ”Müslüman, müslümanı öldürüyor” diyerek küfrünü ortaya koyan Uygur Ajan Rabia müslüman dediği saflarda, Esad ve Çİn’in beraber mücadele ettiğini unutarak bir gaf a da imza attı. ÇİN’i müslüman sınıfında koyan Ajan Rabia Kadir’i videonun akabinde neler söylediği de merak konusu oldu. On Yıllık çalışmalarının sonunda bu seviye ye geldiğini belirten Uygur Ajan Rabia Kadir, Tayvan ve Burma’dan sonra Doğu Türkistan’ın da Amerikan National Democratic Institute (NDI)’de Uygur mesul Han Sefer adında birini bu hizmetin başına getirdiğini belirten Ajan Rabia Amerika’da Uygur komitesi açıldığını da belirtti. İstihbarat birimlerinin için de Uygur komitesi açtık diyen Ajan Rabia, bizim işlerimize Amerikanın girmemesi mümkün değil diyerek, bunlardan daha büyük işleri çocuklara anlatamayacağını belirtti.

Türkistan İslam Derneği / BAŞKAN Yılmaz Şahin KONUŞMANIN TAMAMI ….

UYGUR AJAN RABİ KADİR : Bu gün Suriye’ye, Irak’a varıp müslüman-müslümanı öldürdüğü bir iş yok. Cihad Yok. Kim-kimi öldürdüğünü bilmese, kendinin ne sebeple öldüğünü bilmese, kendi ülkesine zulüm eden bir devlet varken, kendisi ülkeden çıkıp Cihad etse olmaz. Bunu bana ilim ehli gönderdi. Ben hiç bir şey bilmesem o ilim ehli alimler biliyor. Onlar Elhamdulillah müslüman. Böyle yanlış işleri ortaya çıkartan sebep, bizim Uygur meselesine önceki dünya Çeçen meselesine benziyor. Çeçenler Radikal olarak çıktı ve dünya çeçenleri vurup yok etti. Uygur meselesi de Çin’li ler Radikal uygurları yetiştirdi (Yani mücahitleri yetiştirdi diyor). 10-12 bin Uygur Doğu Türkistan’dan dışarı çıkıp gitse Çin’li ler bilmiyor mu? … Dünyaya Uygurları çıkartıp Terörist gösterdi. Ondan sonra özür dilerim deyip Uygurları yok edip bitirmek istiyor. Bunu yaparak Çin kendi amacına ulaştı. Çin böyle işleri ortaya çıkartmasının sonucu bizim işlerimiz zorlaştı.

BİZ AMERİKAN HÜKÜMETİ İLE HAFTADA BİR KEZ GÖRÜŞÜYORUZ.

Amerika hükümeti ile başka devletlerin elçileri yılda bir -iki kez görüşürken, biz haftada bir kez olmasa iki hafta da bir görüşüyoruz. Doğu Türkistan’da her olay olduğu zaman görüşüyoruz. 20-30 tane adam gelip bizimle sohbet ediyor. Bu adamların bazılarına Doğu Türkistan ile alakalı beyanat ilan ettiriyoruz. Bazılarını teşvik ediyoruz. Öyle yapıp yürüyoruz. Amerika’da teşkilat işleri National Democratic Institute dairesinde ( https://www.ndi.org/ ) Uygur mesul bölümü kuruldu. Desek de oluyor. Bir adamı burada Uygur meselesine tahsis ettiler. Bu bizim on yılda çalışmamızın sonrasında ulaştığımız sonuçlardan biridir. Uygur meselesinin böyle zor zamanında, Yarkent vakasından sonra toplantı yaptık(National Democratic Institute’de). Uygur mesul Han Sefer diye bir adamı bu Institute’ye götürdük. Amerika’da uygur komitesi açıldı.

Önce Tayvan’ın National Democratic Institute de temsili vardı, bizim yoktu. Burma’nın vardı Şimdi bizim de oldu. gerçekten Bizim işimize Amerika’nın girmemesi mümkün değil. Amerika bizim işlerimize giriyor. Bu vakit artık işlerimize karışıyor. Bunlardan daha büyük işleri sizlere anlatamıyoruz. Birleşmiş Milletlere yılda 5-6 kez gidip onlarla konuşup vatana (Doğu Türkistan’a) adam gönderiyoruz.

VİDEOYA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ :

http://www.youtube.com/watch?v=zwTDvx9ubsA&feature=youtu.be BANU AVAR KONUŞMASI : http://www.youtube.com/watch?v=pQPYxvCBY7g&feature=youtu.be – See more at: http://www.turkistanislamdernegi.com/haber/uygur-ajan-rabia-kadir–biz-amerikan-hukumeti-ile-haftada-bir-kez-gorusuyoruz–istihbarat-birimleri-icinde-uygur-komitesi-actik-basina-da-han-sefer-adinda-birini-koyduk——/93/#sthash.rMeYbKqx.dpuf

HABER VİDEOSUKaynak : Türkistan Derneği

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |