Video Foto Galeri Yazarlar
17.12.2018 - Pazartesi

Vasat Kumpası 2013'te "The Cemaat The End" ve Yargıtay'daki Teröristler

Okunma: 1336
VASAT DOSYASI 3 Mart 2018 16:48
Videoyu Aç Vasat Kumpası 2013'te "The Cemaat The End" ve Yargıtay'daki Teröristler

Vasat dosyası gerçeklerini Ömer Yavuzer yazmaya devam ediyor. FETÖCÜ TERÖRİST Savcı Mehmet Düzgün, CASUS ve Azgın Terörist Savcı Ahmet Mithat Temel'in iç yüzünü deşifre eden Yavuzer 'Vasat Kumpası 2013'te "The Cemaat The End" ve Yargıtay'daki Teröristler' adı altında FETÖ'nün Vasat Cemaatine karşı oynadığı oyunları yazmaya devam ediyor.

NisaButikAdana

Vasat Kumpası ve Allah'a Hakaret Eden FETÖCÜ TERÖRİST Savcı Mehmet Düzgün

FETÖCÜ Eski Adana Savcısı Mehmet Düzgün’ün Fethullah Gülen’in gözü dönmüş bir militanı olduğunu ve bu militanın Allah’a bile hakaret edecek kadar aşağılık işlemlere imza attığını delilleriyle açıklamıştık.  (bkz. https://www.islahhaber.net/tahsiye-davasi-ndan-sonra--vasat-davasi-da-feto-nun-eseri-213856.html )  Şimdi de Kayserili eğri “Düzgünlerin” aile boyu FETÖcü oldukları ortaya çıktı. Eski Kayseri Valisi Orhan Düzgün ve Erciyes Üniversitesi Akademisyeni Recep Düzgün FETÖ’den gözaltına alındı. (http://www.kayserigundem.com/aktuel/vali-duzgun-degilmis-h18995.html ) Bilindiği gibi Savcı Mehmet Düzgün denilen kişi Vasat Kumpasında “Hakimiyet Allah’ındır” sözünü terör örgütü üyeliğine delil saymış ve silahsız kimseleri terörist olarak göstermişti. İsrail’de bile barınamayacak tıynetteki bu terörist savcı hakkında hala Allah’a hakaret etmekten dava açılmadı.

Vasat Kumpası ve CASUS ve Azgın Terörist Savcı Ahmet Mithat Temel

MİT Tırları İhanetini bilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti’ni hatta tüm Türkiye’yi “terörist” olarak ilan etmek için tasarlanan aşağılık ihanet. Uluslararası güçlerin adamlığını FETÖCÜ savcılardan biri de Vasat Kumpasının mimarlarından Ahmet Mithat Temel. Terörist ve Ajan Ahmet Mithat Temel’in kendisi gibi olan Aziz Takçı'yı korumak için Yeni Şafak’ı sırf MİT Tırları haberleri yaptığı için bastığı ortaya çıktı. Olay şöyle: Terörist Aziz Takçı'nın  FETÖCÜ eşi bu temelden terörist ajan Ahmet Mithat Temel’e MİT Tırlarıyla ilgili Yeni Şafak hakkında şikayette bulunuyor. 

Ahmet Mithat Temel’de tüm Yeni Şafak’ın basılması ve bilgisayarlarının el konulmasını istiyor. Savcı son FETÖ Operasyonlarında tutuklanıyor. Şu an cezaevinde olan casus savcı, Vasat Kumpasını da halen itiraf etmedi. Ama acı olan şu. Devlet, direk kendisine savaş açan aşağılık Ahmet Mithat Temel’in kararlarını dikkate alarak Vasat Davasındaki hükmü halen bozmuyor.İşte bu olmaz bir casusun hükmünün geçerli olduğu nerede görülmüş.

Vasat Kumpası 2013'te "The Cemaat The End" ve Yargıtay'daki Teröristler

FETÖCÜ Zaman Gazetesi, polis, savcı ve hakimlerin kurguladığı Vasat Kumpasında Yargıtay aşamasında yeni bir detay ortaya çıktı. Yargıtay 9. Ceza Dairesinde görevli FETÖCÜ teröristler Ahmet Toker, Fikriye Şentürk ve Abdurrahman Kavun’a  kararı onaylamadan önce bilgi notu ulaştırılıyor. Bilgi notuna göre Vasat Kumpasında mahkum olan Ahmet Balki, 6 Haziran 2013 tarihinde “The Cemaat, The End” yazısını kaleme alıyor. (bkz. http://www.yazete.com/genc-kalemler/ahmet-balki/the-cemaat-the-end/2013/ ) Kurtlar Vadisi Dizisinin Yapımcısı Necati Şaşmaz'ın sitesi olan YAZETE'de  Ahmet Balki şu tespitleri yapıyor:
 
“Gençlere müstakil bir ideal sunamadılar: Ne uğrunda ölecek bir din ne de yaşanılacak… Gizli kapaklı bir yapılanma ve kuşdiliyle anlaşma usulü sundular. 12 Eylül’de Kenan Evren cennetlikti, Mustafa Kemal büyük lider. 28 Şubat’ta ordu bile Erbakan’dan daha demokrattı. Rüzgâr esti; hızlı liberal demokrat oldular. Mavi Marmara Gemisi ile İsrail’e yapılan cürümü affetmeleri mümkün değildi. Özel Yetkili Mahkemeleri savundular bu mahkemeler terör mahkemeleri olunca ikna oldular. (…)Burada Erdoğan’ı arkadan vuranlara sözüm şu:The Cemaat The End.”
 
İşte bu yazıdan sonra özellikle Zirve Üniversitesinde görevli Ahmet Balki’yi takip eden terörist akademisyenler ve Gaziantep Emniyetindeki FETÖCÜ terörist polisler FETÖ’ye saldırı devam ediyor diye Yargıtay’a bilgi notu gönderiyorlar. Bu bilgi notu ile Yargıtay’daki Ahmet Toker, Fikriye Şentürk ve Abdurrahman Kavun isimli aşağılık FETÖCÜ teröristlerin gözleri iyice kararıyor ve Vasat Kumpasına son noktayı vuruyorlar.
Kaynak : ISLAHHABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
NisaButikAdana