Video Foto Galeri Yazarlar
18.12.2018 - Salı

Vasat Operasyonun Emniyet Müdürü Ali Yılmaz Mafya Babası Çıktı

Okunma: 1179
VASAT DOSYASI 3 Mart 2018 00:05
Videoyu Aç Vasat Operasyonun Emniyet Müdürü Ali Yılmaz Mafya Babası Çıktı

Vasat dosyası gerçekleri aralanmaya devam ediyor, FETÖ'nün Emniyet müdürü Ali Yılmaz ve kadrosu 'mafya çetesi' çıktı.

NisaButikAdana
 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Eski Gaziantep ve Antalya Emniyet Müdürü Ali Yılmaz’ın Vasat Operasyonu Kumpasını hazırladığını ve Rixox Grup’a FETÖ adına çöktüğünü açıklamıştık.

(Bkz. https://www.islahhaber.net/vasat-davasinin-emniyet-ayagi-ve-ali-yilmaz-213873.html ) Mafya Babası Ali Yılmaz denilen kişinin Emniyette kendi özel mafyasını kurduğu haberleri de son zamanlarda çıktı. Amerika’da eğitim alıp Türkiye’de FETÖ adına hareket eden Ali Yılmaz isimli mafya babasının Antalya’da FETÖcülerden oluşan bir şebeke kurduğu ortaya çıktı. Antalya Valiliğinin soruşturma izni vermesiyle Ali Yılmaz isimli mafya babasının aynı zamanda Telekulak olduğu ve 130 kişiyi dinlediği öğrenildi. Bilindiği gibi mafya babası Ali Yılmaz, Vasat Operasyonunda Fethullah Gülen’den emir almış ve devlet içindeki FETÖCÜ terörist savcı ve hâkimler vesilesiyle onlarca masum insanı hapse attırmıştı. Mafya Babası Ali Yılmaz’ın özel FETÖ ekibi kurduğuna dair haberin linki:  (https://www.sabah.com.tr/akdeniz/2016/08/31/ekip-fetocu-cikti-muduru-habersiz)

Emniyet müdürü'nün ekibinin hepsi FETÖ'cü çıktı, şikayet edenlere ise şikayet merkezlerinden geri dönüşler oldu.

 
FETÖCÜ Polis: “Mustafa Kemal’e hakaret ettin mi?”
 
Ahmet B: “Hayır, Mustafa Kemal hakkında koruma kanunu mevcut. Bu yüzden O’na hakaret edenler 6 yıl hapse mahkûm olur. Benim Mustafa Kemal’e hakaret etmem mümkün değil.
 
FETÖCÜ Polis: “Peki, ya Fethullah Gülen’i eleştirdin mi?”
 
Ahmet B: Ne oluyoruz? Fethullah Gülen hakkında da mı koruma kanununu var. Elbette Fethullah Gülen’i eleştirdim. Niye sordunuz bu soruyu?
 
Polisler sessiz. Birbirine bakıyorlar. Göz işaretleriyle birbirlerine “Tamam” der gibiler.
 
Yukarıda anlattığımız sorgu, Barodan atanan avukatın huzurunda oluyor lakin avukatta sessiz.  Belki o da FETÖCÜ. Bundan bir iki yıl önce bu diyalogu da içeren metin (mealen) CİMER, BİMER, Adalet Bakanlığı, HSYK ‘ya ulaştırılıyor ama CİMER haricinde hiçbir yerden cevap gelmiyor. CİMER’den gelen cevap ise manidar: “Bilmem kaç sayılı kanuna göre mahkeme kararları dilekçeye konu olamaz.” Ama Ahmet B. yılmıyor ve CİMER’e cevap yazarak şöyle diyor: “Ben mahkeme kararını değil, Polislerden başlayarak savcı, hâkim ve Yargıtay üyelerinin FETÖCÜ olduğunu şikayet ediyorum lakin siz cevap olarak anlamsız bir cevap veriyorsunuz.” 15 Temmuz’da da anlaşıldı ki birçok  FETÖ ile mücadelesinde  sadece göstermelik adımlar atmış. Şikâyet mercilerimiz bile FETÖ’nün elinde imiş.
Kaynak : ISLAHHABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
NisaButikAdana