Video Foto Galeri Yazarlar
25.9.2017 - Pazartesi

Yetkili Kişilerin Dikkatine

Okunma: 11209
GÜNDEM 12 Şubat 2017 00:51
Videoyu Aç Yetkili Kişilerin Dikkatine

Nasıl sabahın şafak vaktinde evlerinden alıpta bu insanları oturdukları yerlerde ışid'çi ilan ediyorsanız, aynı şekildede ellerinize hopörler alıp masum olduklarını komşularına anlatın..

Gün geçmiyorki Türkiyenin bir köşesinde IŞİD şüphesiyle birileri gözaltına alınmasın. İslamı Kur’an ve Sünnet doğrultusunda yaşamayı gaye edinmiş insanlar ya birilerinin şikayetleriyle, yada birilerine yavanmak için gözaltına alınıyor, akabinde birkaç gün içinde serbest bırakılıyor.

Son zamanlarda önce Vanda  operasyonla gözaltına alınan kişiler, ardından Suriyedeki mazlumların sesi olan Hayati Sedef, zeytinburnunda bir şüphe üzerine alınan kişiler ve daha niceleri.. Neredeyse hepsi serbest bırakıldı, fakat yaşadıkları hiçte hafife alınacak şeyler değil.

Sabahın 5inde kırılan kapılar, bütün mahalleye terörist gibi yaftalanan insanlar, suç unsuru diye boy boy medyaya servis edilen cep telefonları, bilgisayarlar, kitaplar tevhid bayrakları bunların hepsi suçmuş gibi gösterilmiyormu! inanın her müslümanın evinde olabilecek eşyalar bunlar.

Akabinde suçsuzmuş diyip birkaç gün sonra serbest bırakılanlar, sabahın şafak vaktinde bu insanların ailelerine yaşatılanlar hemen geçermi zannediyorsunuz? Hayati Sedef’i gözaltına alanlar çoçuklarına ‘’babanız birkaç gün sonra gelecek diyor’’ Babası ise çoçuklara ve eşine ‘’Ohal mevcut beni bir ay tutabilirler’’ diyor. Ardından Polis amiri kızıyor Hayati bey’e diyorki ‘’Sen ne biçim babasın, çoçukların piskolojisini hiçmi düşünmüyorsun’’ Hayati bey elleri kelepçeli bir halde sesini yükselterek ‘’Sabahın 5inde kapıma dayanıyorsunuz pskolojisi bozulmuyorda çoçukların, ben gerçeği söyleyincemi bozuluyor’’ serzenişinde bulunuyor.

IŞİD İddiasıyla alınıpda oturdukları yerlerde bu kişiler afişe ediliyor, sonrada suçsuzmuş diyip serbest bırakılıyor. Nasıl sabahın şafak vaktinde bu insanları oturdukları mahallede ışid'çi ilan ediyorsanız, aynı şekilde gözaltına alan yetkililerde ellerinde hopörlerle komşularına avazı çıktığı kadar bağırsınlar ‘’Biz hata ettik, bu kişiler ışid’çi değilmiş, bunlar masum, sizlerden özür diliyoruz’’ diye.

 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |