Video Foto Galeri Yazarlar
26.9.2017 - Salı

Yılmaz Çelik, İftar Sofrasında Tutuklandı!

Okunma: 3632
GÜNDEM 24 Haziran 2017 21:22
Videoyu Aç Yılmaz Çelik, İftar Sofrasında Tutuklandı!

Yılmaz Çelik, Hizb-ut Tahrir’e üyelik suçlaması ile bayrama 2 gün, oğlunun düğününe 1 hafta kala dün akşam iftar sofrasında tutuklandı.

Yılmaz Çelik, Hizb-ut Tahrir’e üye olmak suçlaması ile bayrama 2 gün, oğlunun düğününe 1 hafta kala dün akşam iftar sofrasında tutuklandı.

Suçu: Eski ATO Başkanı’na Bayram tebriği göndermek ve “FETÖ”nün Hizb-ut Tahrir’e yönelik kumpas ve iftiralarını çürüterek cevap vermesi, kendisi hakkında ki sözde iddialarda suç delili olarak kabul edildi.

Bu suçlamalar sebebi ile Yılmaz Çelik’e; 7,5 + 7,5 =15 yıl ceza verildi.

Yılmaz Çelik, Ramazan Bayramını ailesi ve dostları ile karşılayamadan hapse mahkûm edildi. Allah’ın dinini hayata hakîm kılmak ve Raşidî Hilafetin tekrar ikamesi için çalışan ve bir dava adamı olan Yılmaz Çelik, Ankara Emniyeti Terörle Mücadele Şubesi tarafından onlarca polis ile iftar masasından alındı.

Allah zalimlerin değil mazlum ve samimi dava adamlarının yardımcısıdır. Bu baskı ve zulümler ancak zalimlerin kötü akıbetini hazırlıyor.

وَلاَ تَحْسَبَنَّ اللّهَ غَافِلاً عَمَّا يَعْمَلُ الظَّالِمُونَ إِنَّمَا يُؤَخِّرُهُمْ لِيَوْمٍ تَشْخَصُ فِيهِ الأَبْصَارُ

“Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor.” (İbrahim 42)

Yılmaz Çelik’in tutuklanmasına Twitter’da; #YılmazÇelikYalnızDeğildir Tagı açıldı ve ‘Sosyal Medya’ üzerinden yoğun tepkiler gösterildi.

Kaynak : değişim haber

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
************ Sponsor Reklam Alanı; Mobilya | Klasik Mobilya | ucuz uçak bileti al | Kek kalıpları |