Video Foto Galeri Yazarlar
19.2.2019 - Salı

Zindandaki 28 Şubat Mağdurları için Cuma Akşamı Yeniden Twitter'de buluşuyoruz

Okunma: 1145
ÖZEL HABER 19 Ocak 2018 15:16
Videoyu Aç Zindandaki 28 Şubat Mağdurları için Cuma Akşamı Yeniden Twitter'de buluşuyoruz

Zindandaki 28 Şubat Mağdurları için Cuma Akşamı saat 20:00'de Yeniden #Son28SubatOlsun etiketinde Twitter'de buluşuyoruz

NisaButikAdana
 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Medya üzerinde başlatılan #Son28ŞubatOlsun kampanyasını destekliyor ve her Pazartesi-Cuma akşamı twitter'de buluşuyoruz.

28 Şubat mağduriyetlerinin konuşulduğu, bu mağduriyetlerin giderilmesinin arzu edildiği bu Şubat #Son28ŞubatOlsun diyoruz. Kamuoyunun üzerinde durduğu '28 Şubat Mağduriyetleri'nin giderilmesi adına Değerli Alim Şahımerdan Hoca'dan, Bolu F Tipindeki 28 Şubat mağdurları Ali Acar, Cemil Şahin, Ethem Köylü, İsmail Uysal, Salih Baytap, Turan Bartın ve Tamer Aslan'a 20 yıldır cezaevinde bulunan Cihat Özbolat'a ve medya'da sıkça isimleri gündeme gelen 'Zindan Gülleri ve Yusufiler olarak anılan Hizbullah tutukluları'na kadar herkesin serbest kalmasını talep ediyoruz. Annesini geçtiğimiz günlerde kaybeden Zülküf Yüce için ve isimleri aklımıza gelmeyen ve suçsuz yere zindanlarda tutsak edilen herkes için sizleri twitter'e davet ediyoruz.

Unutmayalım ki birtanesi için alınacak karar emsal değer teşkil ederken, ayrı olarak değil, bir bütün olarak medya'da #Son28ŞubatOlsun diyebilmeliyiz.

Şubat ayına kadar gerçekleşecek program haftalık Pazartesi ve Cuma akşamları yapılacaktır. Şubat ayında ise Pazartesi-Carşamba-Cuma haftalık 3 gün olarak çalışmalar devam edecektir.

Cuma akşamı saat 20:00'da tekrar, yeniden #Son28ŞubatOlsun etiketinde buluşuyoruz.
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder
NisaButikAdana