Video Foto Galeri Yazarlar
19.7.2019 - Cuma

Zindanlardaki Mazlumlar için Hepinizi tekrar bu Akşam Twiter'e Bekliyoruz

Okunma: 4128
ÖZEL HABER 15 Ocak 2018 15:26
Videoyu Aç Zindanlardaki Mazlumlar için Hepinizi tekrar bu Akşam Twiter'e Bekliyoruz

Zindanlardaki Mazlumlar için Hepinizi tekrar bu akşam Twiter'e #Son28ŞubatOlsun etiketine bekliyoruz.

KahveKitap
 ISLAHHABER  HABER MERKEZİ

Medya üzerinde başlatılan #Son28ŞubatOlsun kampanyasını destekliyor ve 28 Şubat mağdurları için sizleri tekrar bu akşam akşam saat: 20:00'da twitterdeki çalışmamıza bekliyoruz.

28 Şubat mağduriyetlerinin konuşulduğu, bu mağduriyetlerin giderilmesinin arzu edildiği bu Şubat #Son28ŞubatOlsun diyoruz. Kamuoyunun üzerinde durduğu '28 Şubat Mağduriyetleri'nin giderilmesi adına Değerli Alim Şahımerdan Hoca'dan Bolu F Tipindeki 28 Şubat mağdurları Ali Acar, Cemil Şahin, Ethem Köylü, İsmail Uysal, Salih Baytap, Turan Bartın ve Tamer Aslan'a 20 yıldır cezaevinde bulunan Cihat Özbolat'a ve medya'da sıkça isimleri gündeme gelen 'Zindan Gülleri ve Yusufiler olarak anılan Hizbullah tutukluları'na kadar herkesin serbest kalmasını talep ediyoruz. Annesini geçtiğimiz günlerde kaybeden Zülküf Yüce için ve isimleri aklımıza gelmeyen ve suçsuz yere zindanlarda tutsak edilen herkes için sizleri twitter'e davet ediyoruz.

Unutmayalım ki birtanesi için alınacak karar emsal değer teşkil ederken, ayrı olarak değil, bir bütün olarak medya'da #Son28ŞubatOlsun diyebilmeliyiz. Gazeteci Yakup Köse'nin başlattığı kampayayı destekliyoruz ve bu akşam saat 20:00'da twitterdeki etkinliğe herkezi davet ediyoruz. Bu Şubat, bu mağdurlar için #Son28ŞubatOlsun

 
Kaynak : ISLAH HABER

Haber var islah eder, haber var ifsad eder